Aparaty analogowe

Lomography Konstruktor F SLR DIY Kit aparat

HP150SLR

Nowy

Lomography Konstruktor F - małoobrazkowa lustrzanka analogowa "zrób to sam", czyli wersja aparatu fotograficznego do samodzielnego złożenia. Dobra zabawa i moment w którym poznamy aparat fotograficzny od środka.

Więcej szczegółów

Wysyłka 7-14 dni

125,12 zł

128,45 zł za szt.

Więcej informacji

Lomography Konstruktor F – małoobrazkowa lustrzanka analogowa „zrób to sam”, czyli wersja aparatu fotograficznego do samodzielnego złożenia. Dobra zabawa i moment w którym poznamy aparat fotograficzny od środka. Złożona plastikowa konstrukcja umożliwia podłączenie lampy błyskowej poprzez złącze PC-Socket (zestaw nie zawiera lampy), aparat pozwala na wykonywanie zdjęć z odległości od 0,5 m, ogniskowa wymienialnego obiektywu 50 mm, migawka posiada czas 1/80 s, z funkcją multiekspozycji,  stała przysłona F/10.

Czas konieczny do złożenia aparatu to 1 do 2 godzin, w zestawie znajduje się śrubokręt oraz naklejki, którymi ozdobić można złożony aparat.

Lomografia to sposób na fotografię tradycyjną nie koniecznie idealną z użyciem sprzętu niezaawansowanego technologicznie. Lomonografia to łamanie zasad obowiązujących w fotografii, nie ma mowy o kompozycji, głębi ostrości, pomiarze światła.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: