Lista produktów marki Polaroid

Polaroid to przedsiębiorstwo znane i cenione na całym świecie. Zdobył rynek jako innowacyjny producent, lider w produkcji aparatów i wkładów natychmiastowych oraz akcesoriów fotograficznych.

Marka Polaroid


Polaroid to topowy producent aparatów natychmiastowych, którego początki plasują się na lata 50 XX wieku. Każdy pasjonat fotografii natychmiastowej doskonale zna aparaty Polaroid, które zyskują na coraz większej popularności. Historia marki zaczyna się już od 1937 roku, a jej rozkwit przypada na lata 50, 60 i 70. Po krótkiej przerwie produkty Polaroid ponownie wracają na rynek fotografii błyskawicznej!

Producent oferuje jeszcze lepsze modele aparatów do zdjęć natychmiastowych, które posiadają rozbudowane funkcje i tryby, dające jeszcze więcej możliwości! Firma Polaroid cieszy się bardzo dużym uznaniem w branży, dzięki urządzeniom o kompaktowych rozmiarach, które sprawdzą się dla każdego - dla tych początkujących, jak i zaawansowanych fotografów. Najważniejszą zaletą jest efekt, który nie zmienia się od lat! Zdjęcia pozostają tego samego formatu, są wykonywane z użyciem specjalnych wkładów natychmiastowych, które posiadają charakterystyczną ramkę wokół zdjęcia!

Szeroki wybór z oferty przedsiębiorstwa daje bardzo dużo możliwości, aby wybrać ten wymarzony aparat, z którego pomocą uwiecznisz najwspanialsze chwile i wywołasz je w mniej niż 1 minutę! Polaroid to bez wątpienia marka zasługująca na dużą uwagę, ciesząca się dużym uznaniem i pozytywnymi opiniami! W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę nowych aparatów błyskawicznych Polaroid z dostawą kurierską do domu! Możesz wybierać produkty w różnej cenie, o różnych kształtach, wyposażone w różne funkcje oraz w różnych kolorach - tych czarnych, jak również białych, różowych, zielonych i wielu innych!

Kup klasyczny Polaroid Now lub ten bardziej rozbudowany NOW+, który umożliwia ustawienie podwójnej ekspozycji, z wbudowaną lampą błyskową czy z samowyzwalaczem. Do tego dobierz z naszej oferty wysokiej jakości produkt w postaci wkładów światłoczułych, które umożliwią Ci wywołanie zdjęć czarno-białych, sepia, jak również kolorowych! Powróć do fotografii błyskawicznej i wywołuj zdjęcia, którymi ozdobisz pokój, album na zdjęcia, książki i inne przedmioty z niezapomnianych chwil w Twoim życiu, które już nie wrócą!

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-24 z 65 pozycji
Cena 87,99 zł
Cena 91,20 zł