Lista produktów marki Hama

Marka Hama


Hama to międzynarodowy producent specjalizujący się m.in. w produkcji wysokiej jakości sprzętu fotograficznego, jak również akcesoriów mobilnych. Początek firmy plasuje się na 1923 rok, kiedy to w tym czasie powstaje przedsiębiorstwo o nazwie Hamaphot KG w Dreźnie. Placówka z początku była rodzinną, jednoosobową firmą, która rozrosła się do międzynarodowej organizacji produkującej akcesoria dla fotografów i nie tylko. Obecnie przedsiębiorstwo posiada filie na całym świecie - na wszystkich kontynentach. Dzięki czemu znana jest w każdym zakątku na ziemi. Produkty marki Hama wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania, jak również atrakcyjną ceną.


Z początku przedsiębiorstwo specjalizowało się w wytwarzaniu aparatów fotograficznych. Gdzie po kilkudziesięciu latach rozszerzyło swoją ofertę o sprzęt mobilny, USB, akcesoria do fotografii, sprzęt video i wiele innych. Obecnie oferuje m.in. nowoczesny sprzęt mobilny i audio. Stawia na innowacje oraz nowe technologie, które wdraża do swoich towarów, np. wytwarzając przedmioty Smart Home. Ponadto jest certyfikowanym partnerem marki Apple i produkuje ładowarki oraz stację ładowania do IPhone. Hama wyróżnia się świetnym podejściem do klienta oraz stawia na dostarczenie towarów, które dostarczają wartość oraz rozwiązują problem potencjalnego użytkownika. Firmę wyróżnia sprzęt w bardzo przystępnej cenie dla konsumenta.


W naszym sklepie internetowym Fotociemnia znajdziesz produkty Hama dostępne od ręki. Oferujemy statywy producenta, które wyróżniają się trwałością, bardzo dobrym wykonaniem, z możliwością złożenia sprzętu do kompaktowych rozmiarów i łatwego transportu. Statywy znane są na całym świecie i polecane przez dużą część społeczności fotograficznej oraz filmowej. Bez problemu zamontujesz na nich większość sprzętu video oraz fotograficznego. Wyróżniają się bardzo solidnym wykonaniem. Co więcej, znajdziesz u nas produkty do archiwizacji, które doskonale sprawdzą się u każdego fotografa oraz domowego archiwisty. W szczególności w sklepie dostępne są skoroszyty i koszulki do przechowywania negatywów, które dedykowane są dla osób pasjonujących się fotografią analogową. Co więcej, oferujemy również albumy na zdjęcia w różnej kolorystyce oraz formacie, o różnej ilości stron, na których umieścisz odbitki z ważnego wydarzenia, takiego jak ślub, chrzest, komunia czy spotkanie rodzinne.

Hama

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji
Cena 31,50 zł
Cena 49,90 zł
Cena 19,20 zł
Cena 46,00 zł
Cena 92,00 zł
Cena 19,20 zł