Czyszczenie i pielęgnacja

Kinetronics pędzelek antystatyczny SW-010

700010

Nowy

Pędzelek antystatyczny firmy Kinetronics, to idealne rozwiązanie do czyszczenia i usuwania pyłu z trudno dostępnych miejsc, takich jak wnętrza aparatów, obiektywów itp. Wysokiej jakości produkt to gwarancja skuteczności, wielokrotnego użytku, szerokość 10 mm.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24h

Ostatnie egzemplarze!

96,75 zł

Więcej informacji

Artykuły  antystatyczne firmy Kinetronics stanowią optymalne rozwiązanie w zakresie zwalczania pyłu w wielu dziedzinach techniki, optyki i rękodzieła. Umożliwiają one przykładowo czyszczenie powierzchni negatywów i usuwają z pasków filmów nośniki ładunków elektrycznych. Skutecznie usuwają pył z drogich obiektywów bez zagrożenia porysowaniem. Większe szczotki znakomicie nadają się do usuwania kurzu i ładunków elektrycznych z powierzchni szklanych szyb, tworzyw sztucznych itp. W ten sposób ilustracja, film lub płyta drukowa są pozbawione pyłu i statycznie zneutralizowane. Z uwagi na to, że żadne ładunki elektryczne nie przyciągają pyłu, brudzą się one znacznie wolniej. Szczoteczki antystatyczne firmy Kinetronics wykonane są z mieszaniny włókien naturalnych i syntetycznych, które umocowane są na stałe w uchwycie z przewodzącego tworzywa sztucznego.
W przypadku zabrudzenia szczoteczki można wymyć ją w łagodnym szamponie. Po umyciu włókna należy uczesać i pozostawić na noc do wyschnięcia na płaskiej powierzchni. Czyszczenie nie wywiera wpływu na właściwości antystatyczne szczoteczek. Szczoteczek nie wolno stosować w temperaturach powyżej 65 (C. Szczoteczki antystatyczne firmy Kinetronics dostarczane są w sześciu różnych długościach. Szczoteczki o szerokościach 100, 140 oraz 280 milimetrów dostarczane są również z dodatkowym przyłączem uziemienia. Jest ono szczególnie przydatne przy bardzo dużych, powracających ładunkach elektrycznych.

Produkty powiązane