Czyszczenie i pielęgnacja

Najczęściej kupowane

Kinetronics szczoteczka antysta. SW-020

700020

Nowy

Szczoteczki antystatyczne firmy Kinetronics stanowią optymalne rozwiązanie w zakresie zwalczania pyłu. Umożliwiają one czyszczenie powierzchni negatywów, optyki bez zagrożenia porysowaniem, z powierzchni szklanych szyb, elektronicznych płyt drukowanych. 

Więcej szczegółów

Wysyłka 24h

44,63 zł

Więcej informacji

Szczoteczki antystatyczne firmy Kinetronics stanowią optymalne rozwiązanie w zakresie zwalczania pyłu w wielu dziedzinach techniki, optyki i rękodzieła. Umożliwiają one przykładowo czyszczenie powierzchni negatywów i usuwają z pasków filmów nośniki ładunków elektrycznych. Skutecznie usuwają pył z drogich obiektywów bez zagrożenia porysowaniem. Większe szczotki znakomicie nadają się do usuwania kurzu i ładunków elektrycznych z powierzchni szklanych szyb, tworzyw sztucznych itp. W ten sposób ilustracja, film lub płyta drukowa są pozbawione pyłu i statycznie zneutralizowane. Z uwagi na to, że żadne ładunki elektryczne nie przyciągają pyłu, brudzą się one znacznie wolniej. Szczoteczki antystatyczne firmy Kinetronics wykonane są z mieszaniny włókien naturalnych i syntetycznych, które umocowane są na stałe w uchwycie z przewodzącego tworzywa sztucznego.
W przypadku zabrudzenia szczoteczki można wymyć ją w łagodnym szamponie. Po umyciu włókna należy uczesać i pozostawić na noc do wyschnięcia na płaskiej powierzchni. Czyszczenie nie wywiera wpływu na właściwości antystatyczne szczoteczek. Szczoteczek nie wolno stosować w temperaturach powyżej 65 (C. Szczoteczki antystatyczne firmy Kinetronics dostarczane są w sześciu różnych długościach. Szczoteczki o szerokościach 100, 140 oraz 280 milimetrów dostarczane są również z dodatkowym przyłączem uziemienia. Jest ono szczególnie przydatne przy bardzo dużych, powracających ładunkach elektrycznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: