Film negatyw cz-b typu 135

Najczęściej kupowane

Rollei Film Retro 80s /36 Zobacz większe

Rollei Film Retro 80s /36 negatyw cz/b typ 135 małoobrazkowy

RR1811

Nowy

Retro 80s /36 ISO 80 średnio czuły kontrastowy film fotograficzny czarno-biały superpanchromatyczny o ekstremalnie drobnym ziarnie, wysokiej rozdzielczości tonalnej, i bardzo dobrym maksymalnym zaczernieniu. Emulsja nanoszona na syntetyczne przeźroczyste podłoże gwarantuje trwałość archiwalną oraz zapewnia zachowanie formy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

16,18 zł

Więcej informacji

Rollei Film Retro 80S

Superpanchromatyczny - ze zwiększoną w stosunku do materiałów panchromatycznych czułością w zakresie koloru czerwonego. Średnio czuły o ekstremalnie drobnym ziarnie materiał do fotografii czarno-białej z syntetyczną powłoką zabezpieczającą emulsję. Dzięki powłoce film łatwiej przesuwa się w aparacie, powłoka również przedłuża żywotność i stabilność emulsji. Super przeźroczysty nośnik nadaje się do skanowania, tolerancja czułości od 32 do 100 ISO. Zawiera 36 klatek, minimalny termin ważności 12 m-cy.

Uwaga filmy na przeźroczystym nośniku należy wkładać do aparatu w przytłumionym świetle tak, aby nie nastąpiło prześwietlenie materiału. Po naświetleniu w aparacie należy również wyjmować film w przytłumionym świetle oraz przechowywać w szczelnym pudełku

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: