Kodak Gold 200/24  film kolorowy typ 135 1 szt z trójpaku Kodak - 1
  • Kodak Gold 200/24  film kolorowy typ 135 1 szt z trójpaku Kodak - 1

Kodak Gold 200/24 film kolorowy typ 135 1 szt z trójpaku

48,50 zł

(48,50 zł szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony

Kodak Gold 200 ISO 200 24 klateki  1 szt z wielopaku bez kartonika - wysokiej jakości uniwersalny negatyw kolorowy małoobrazkowy typ 135

Ilość
Obecnie brak na stanie

Producent:
Kodak
Kod EAN:
086806033978
Produkt
klisza kolorowa
Rozmiar
typ 135 / 24 klatki
Czułość filmu
ISO 200 (24° DIN)
Zawartość
film z wielopaku 1 szt.

KODAK Gold 200 film barwny

Kodak Gold jest popularnym rodzajem filmu fotograficznego produkowanego przez firmę Kodak. Jest to jedna z linii filmów kolorowych dostępnych na rynku, która cieszy się dużą popularnością wśród zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich fotografów.

Oto kilka głównych właściwości filmu Kodak Gold:

    Czułość ISO: Film Kodak Gold jest śednio-czułym filmem o czułości ISO 200, można go wykorzystywać w różnych warunkach oświetleniowych.

    Kolorystyka: Kodak Gold charakteryzuje się bogatymi, żywymi kolorami i dobrą reprodukcją tonów skóry. Film ten ma tendencję do nadawania zdjęciom ciepłej, złocistej tonacji, co nadaje im charakterystyczny ciepły wygląd.

    Kontrast: Kodak Gold oferuje dobrze zrównoważony kontrast, który pomaga wyróżnić szczegóły i głębię obrazu. W połączeniu z jego kolorystyką daje to efekt wyrazistych i żywych fotografii.

    Ostrość: Film Kodak Gold zapewnia dobrą ostrość obrazu, co jest ważne dla uzyskania wyraźnych szczegółów na fotografii. Może być stosowany zarówno do fotografii krajobrazowej, jak i portretowej.

    Ziarno: Choć większość osób oczekuje od filmu jak najmniejszej widoczności ziarna, Kodak Gold ma umiarkowane, ale przyjemne ziarno. Dla niektórych fotografów ziarno to może nawet dodawać charakteru i uroku zdjęciom.

    Uniwersalność: Kodak Gold jest filmem wszechstronnym, który dobrze sprawdza się w różnych warunkach. Może być stosowany do fotografii krajobrazowej, portretowej, dokumentalnej i wielu innych rodzajów fotografii.

Warto zauważyć, że właściwości filmu mogą się nieco różnić w zależności od konkretnego modelu filmu Kodak Gold (typ 135, 120) oraz od procesu jego obróbki. Jednak ogólnie rzecz biorąc, Kodak Gold oferuje wysoką jakość obrazu, dobrą reprodukcję kolorów i jest popularnym wyborem wśród wielu fotografów.

COLORGOLD24(1)