• -30,00 zł
ILFORD FB WARMTONE 20X25/25 1K   - 1
  • ILFORD FB WARMTONE 20X25/25 1K   - 1

ILFORD FB WARMTONE 20X25/25 1K

129,00 zł
99,00 zł
Ten produkt nie został jeszcze oceniony

ILFORD MULTIGRADE WARMTONE FB 20x25/10 1K błyszczący, 24K półmatowy. Najwyższej jakości  wielokontrastowy papier czarno-biały na grubym podłożu papierowym - barytowym z zaawansowaną emulsją oddaje najwyższą jakość obrazu o ciepłym tonie. Od wyjątkowej bieli. do głębokiej czerni. Do naświetlania w  foto ciemni  z filtrami do regulacji kontrastu, obróbka w każdej dostępnej chemii.

Ilość
Obecnie brak na stanie


ILFORD MULTIGRADE FB Warmtone jest najwyższej jakości czarno-białym papierem wielokontrastowym na grubym podłożu papierowym FB o ciepłym odwzorowaniu tonalnym. Zapewnia pełne odwzorowanie tonalne odbitki i najwyższą jakość w całym szerokim zakresie kontrastowości.
W papierze Multigrade FB Warmtone zastosowano ulepszoną emulsję która powoduje, że odbitki charakteryzują się pięknymi kremowymi bielami i głębokimi aksamitnymi czerniami. Tonacja obrazu może być zmieniana przez zastosowanie tonerów w szerokim zakresie: sepiowego, selenowego, lub przez użycie różnych wywoływaczy. Naświetlanie i obróbka jest taka sama jak dla papieru Multigrade IV FB.