FomeiJet Pro Gloss 265gsm A4 25szt papier do druku  - 1
  • FomeiJet Pro Gloss 265gsm A4 25szt papier do druku  - 1
  • FomeiJet Pro Gloss 265gsm A4 25szt papier do druku  - 2

FomeiJet Pro Gloss 265gsm A4 25szt papier do druku

47,90 zł

(47,90 zł szt.)

FomeiJet Pro Gloss 265 gsm w formacie A4 zawiera 25 szt wysokiej jakości papieru typu InkJet do drukarek atramentowych, o błyszczącej i wyjątkowo gładkiej powierzchni.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

FomeiJet PRO Gloss 265, dostępny do niedawna pod nazwą Fomei PRO Gloss 265, to uniwersalny błyszczący papier fotograficzny do drukarek atramentowych. Wysoka sztywność i grubość papieru oraz wyjątkowo gładka powierzchnia o subtelnym połysku nadają drukowanym zdjęciom wygląd i wrażenie klasycznych odbitek z laboratorium fotograficznego.

Błyszcząca powierzchnia i genialna reprodukcja barw, czynią ten papier fotograficzny idealnym wyborem do codziennych wydruków.
 
Papier FomeiJet PRO Gloss doskonale nadaje się do wydruków czarno-białych jak i kolorowych. Zaawansowane technologicznie powłoki papieru zapewniają niespotykaną ostrość wydruków, wysokie nasycenie kolorów i wieloletnią trwałość. Papier FomeiJet PRO Gloss jest odporny na działanie wilgoci, a wydruki na nim wykonywane opuszczają drukarkę suche i gotowe do użytku.
 
Papier FomeiJet PRO Gloss może być stosowany we wszystkich drukarkach atramentowych i ploterach bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp.

Profile ICC

Dla zapewnienia wysokiej zgodności i powtarzalności kolorystycznej wydruków na papierach FOMEI Collection i FomeiJet, specjaliści Medikon Polska przygotowali darmowe profile ICC, dostępne na stronie: http://bit.ly/profile-ICC 

EY5150
2 Przedmioty
2015-10-01