Aparaty natychmiastowe Polaroid / Instax

Aparaty Polaroid na wkłady natychmiastowe

Analogowe aparaty tradycyjne na wkłady do zdjęć błyskawicznych są urządzeniami umożliwiającymi wykonanie fotografii i wydruk bezpośrednio z aparatu. Otrzymujesz bezzwłocznie fotografię, namacalny dowód wydarzenia, które zadziało się przed chwilą, to wartość sama w sobie. Jak często drukujesz zdjęcia z telefonu z karty pamięci itp. nośników? Statystycznie, prawie wcale, dlatego posiadanie aparatu natychmiastowego może zmienić ten niekorzystny trend i będziesz się cieszyć chwilą i wspomnieniami na trwałe. Zdjęcia również mogą być prezentem, którym obdarujesz bliskich, pamiętaj o tym zastanawiając się nad wyborem aparatu.     

Jak działa aparat natychmiastowy typu Polaroid? 

Tradycyjny aparat do zdjęć natychmiastowy łączy w sobie aparat fotograficzny oraz ciemnię fotograficzną, a nawet skomplikowany fotolab. Aparat rejestruje obraz na materiale światłoczułym i jednoczenie rozpoczyna proces wywoływania i utrwalania obrazu. Aparaty natychmiastowe pomimo skomplikowanych procesów są produkowane dzisiaj w kompaktowych rozmiarach.

Aparaty natychmiastowe i drukarki na wkłady do druku termosublimacyjnego, efektem tych urządzeń jest również zdjęcie otrzymane błyskawicznie, lecz sama technologia powstania jest zupełnie inna. Tutaj wykorzystywane są zdjęcia cyfrowe przenoszone na papier z klasyczną białą ramką przypominającą tradycyjne zdjęcia z Polaroida.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Aktywne filtry