Rollei C-41 Kit - wywoływacz do negatywów kolorowych na 5 litrów roztworu Rollei - 1
  • Rollei C-41 Kit - wywoływacz do negatywów kolorowych na 5 litrów roztworu Rollei - 1
  • Rollei C-41 Kit - wywoływacz do negatywów kolorowych na 2,5 litra roztworu  - 2

Rollei C-41 Kit - wywoływacz do negatywów kolorowych na 5 litrów roztworu

369,00 zł

(369,00 zł szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony

Trój-kąpielowy zestaw do samodzielnego wywoływania negatywów kolorowych w procesie C-41 na 5 l roztworu. Umożliwia wywołanie w trzech temperaturach: standardowej 38°C, wysokiej 45°C i niskiej 25°C. W temperaturze standardowej można wywołać do 16 filmów w jednym litrze roztworu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Producent:
Rollei
Kod EAN:
4024953941155
Produkt
wywoływacz do C41
Rozmiar
na 5 litrów roztworu
Rodzaj chemii
zestaw do wywoływania filmów kolorowych
Informacja dodatkowa
wystarcza na 60-80 filmów

Trój-kąpielowy zestaw do samodzielnego wywoływania negatywów kolorowych w procesie C-41 na 2,5 l roztworu. Umożliwia wywołanie w trzech temperaturach: standardowej 38°C, wysokiej 45°C i niskiej 25°C. W temperaturze standardowej można wywołać do 16 filmów w jednym litrze roztworu. Do wywoływania można użyć każdego koreksu.

Proces wywoływania z użyciem zestawu do C-41 składa się z kilku kroków i konieczne są również narzędzie w postaci koreksu, termometru, menzurek, butelek i naczyń do mieszania roztworów. Podczas procesu wywoływania ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury roztworów chemicznych oraz przestrzeganie czasów nałożonych przez producenta. Temperatura i czas są kluczowe dla uzyskania odpowiednich wyników i kolorów na końcowym materiale. Po zakończeniu procesu wywoływania, film należy dokładnie wypłukać i wysuszyć. Następnie można przystąpić do skanowania, drukowania lub innych metod prezentacji końcowego obrazu.

Podczas pracy z chemicznymi substancjami zawsze należy przestrzegać środków ostrożności i nosić odpowiednie środki ochrony, takie jak rękawice i okulary ochronne. Składniki chemiczne używane w procesie C41 mogą być drażniące dla skóry i oczu, więc należy zachować szczególną ostrożność.

Trwałość: rozpieczętowany koncentrat 12 tygodni, świeży roztwór pełna butelka 6 tygodni, butelka niepełna trwałość 2 tygodnie.

Wydajność opakowania 60-80 filmów w rozmiarze 135 i 120.

 

RC14K
2 Przedmioty