Papier barytowy MG FB

Najczęściej kupowane

Obniżka! ILFORD FB WARMTONE 24X30/10 1K .24K Zobacz większe

ILFORD FB WARMTONE 20X25/25 1K

Nowy

ILFORD MULTIGRADE WARMTONE FB 20x25/10 1K błyszczący, 24K półmatowy. Najwyższej jakości  wielokontrastowy papier czarno-biały na grubym podłożu papierowym - barytowym z zaawansowaną emulsją oddaje najwyższą jakość obrazu o ciepłym tonie. Od wyjątkowej bieli. do głębokiej czerni. Do naświetlania w  foto ciemni  z filtrami do regulacji kontrastu, obróbka w każdej dostępnej chemii.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

74,88 zł

104,88 zł

-30,00 zł

Więcej informacji

ILFORD MULTIGRADE FB Warmtone jest najwyższej jakości czarno-białym papierem wielokontrastowym na grubym podłożu papierowym FB o ciepłym odwzorowaniu tonalnym. Zapewnia pełne odwzorowanie tonalne odbitki i najwyższą jakość w całym szerokim zakresie kontrastowości.
W papierze Multigrade FB Warmtone zastosowano ulepszoną emulsję która powoduje, że odbitki charakteryzują się pięknymi kremowymi bielami i głębokimi aksamitnymi czerniami. Tonacja obrazu może być zmieniana przez zastosowanie tonerów w szerokim zakresie: sepiowego, selenowego, lub przez użycie różnych wywoływaczy. Naświetlanie i obróbka jest taka sama jak dla papieru Multigrade IV FB.
 
   

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: