FomeiJet Pro Pearl 265gsm A3 50szt fotograficzny papier do drukarek  - 2
  • FomeiJet Pro Pearl 265gsm A3 50szt fotograficzny papier do drukarek  - 2
  • FomeiJet Pro Pearl 265gsm A3 50szt fotograficzny papier do drukarek  - 1

FomeiJet Pro Pearl 265gsm A3 50szt fotograficzny papier do drukarek

275,90 zł

(275,90 zł szt.)

(5/5) z 1 dodanych ocen
Zobacz recenzję

FomeiJet Pro Pearl 265 gsm w formacie A3 zawiera 50 szt wysokiej jakości papieru typu InkJet do drukarek atramentowych, o perłowej półmatowej powierzchni, odpornej na odblaski i odciski palców

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Producent:
Produkt
papier do drukarek
Rozmiar
A3
Rodzaj powierzchni
półmatowa (velvet)
Wymiary papieru
29,7 cm x 42 cm - 50 szt.
FomeiJet PRO Pearl 265, dostępny do niedawna pod nazwą Fomei PRO Pearl 265, to uniwersalny papier fotograficzny do drukarek atramentowych o półmatowej (perłowej) powierzchni odpornej na odblaski i odciski palców. Wysoka sztywność i grubość papieru oraz wyjątkowo gładka powierzchnia o subtelnym półmatowym wykończeniu bez połysku nadają drukowanym zdjęciom wygląd i wrażenie klasycznych odbitek z laboratorium fotograficznego.

Wyjątkowo odporna powierzchnia i genialna reprodukcja barw, czynią ten papier fotograficzny idealnym wyborem do codziennych wydruków, zdjęć ślubnych i portretów, wydruków prezentowanych w ostrym oświetleniu, wystaw i dekoracji wnętrz, a także wszystkich zdjęć narażonych na częste dotykanie.
 
Papier FomeiJet PRO Pearl doskonale nadaje się do wydruków czarno-białych jak i kolorowych. Zaawansowane technologicznie powłoki papieru zapewniają niespotykaną ostrość wydruków, wysokie nasycenie kolorów i wieloletnią trwałość. Papier FomeiJet PRO Pearl jest odporny na działanie wilgoci, a wydruki na nim wykonywane opuszczają drukarkę suche i gotowe do użytku.
 
Papier FomeiJet PRO Pearl może być stosowany we wszystkich drukarkach atramentowych i ploterach bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp.

Profile ICC

Dla zapewnienia wysokiej zgodności i powtarzalności kolorystycznej wydruków na papierach FOMEI Collection i FomeiJet, specjaliści Medikon Polska przygotowali darmowe profile ICC, dostępne na stronie: http://bit.ly/profile-ICC 

EY5251
1 Przedmiot
2015-09-22